Půjčka do 10 000 Kč je malá spotřebitelská půjčka, kterou si můžete vzít jak od bank tak od nebankovních společností nebo soukromých osob. Půjčka do 10 000 Kč často umožnuje podání žádosti přes internet nebo pomocí telefonu.

Malá spotřebitelská půjčka

Půjčka do 10 000 Kč se řadí mezi malé spotřebitelské půjčky. Peníze se tedy používají především na koupi spotřebních věcí, ale peníze z této půjčky můžete použít opravdu na cokoliv. Nikdo později nebude kontrolovat za co jste peníze vlastně utratily.

Finská SMS Půjčka do 10 000 Kč

Půjčka do 10 000 Kč je v České republice díky společnosti Ferratum poskytována i pomocí SMS půjček. Stačí zaslat SMSku ve správném tvaru, nebo vyplnit tento internetový formulář.

Nový žadatelé si mohou zažádat maximálně o půjčku ve výši 1 000 Kč a peníze jim přijdou pomocí poštovní poukázky. Příště si však již mohou vzít větší SMS půjčku.

Klasická bankovní půjčka do 10 000 Kč

Půjčka do 10 000 Kč je téměř vždy nejvýhodnější od klasické banky. Banky však tuto půjčku neposkytnou úplně každému. Je třeba mít stálé příjmy a v žádném případě nesmíte být vedeni v registru dlužníků. Pokud tyto základní podmínky pro půjčky u banky nesplňujete, tak se budete muset obrátit na nebankovní společnosti. Které mají o něco vyšší úroky a vyšší RPSN (roční procentní sazba nákladů).

Půjčka do 10 000 Kč žádost přes telefon

Hodně nebankovních společností stále umožnuje podání žádosti o půjčku jednodušše pomocí telefonu nebo mobilního telefonu. Je to jednoduché, zavoláte na telefonní číslo nebankovní společnosti a pomocí telefonu a s pomocí opetorky si podat žádost o půjčku do 10 000 Kč.