Půjčka pro každého je půjčka, která by měla být poskytnuta úplně každému. Půjčka pro každého je tedy určena i pro lidi, kteří nechtějí prokazovat výši svých oficiálních příjmů nebo mají negativní záznam v registru dlužníků.

Půjčka, která je poskytnutá každému

Půjčka pro každého by měla být půjčkou, která je poskytnuta úplně každému. Opravdu tomu tak většinou je, ale u této půjčky je potřeba počítat s vyššímu ročními úroky. Přece jen, když nebankovní společnosti poskytují úplně každému, tak jsou do docela vysokého rizika. Proto se jistí vysokými úroky. Často se také jedná o půjčky na směnku.

Půjčka pro každého maximálně do 50 000 Kč

Půjčka pro každého bývá většinou nebankovních společností poskytována maximálně do výše 50 000 Kč. U větších částek už se nebankovní společnosti bojí a často žádají ručení nemovitostí. Proto je lepší radši využít těch půjček do 50 000 Kč, které jsou bez ručení nemovitostí.

Promyslete jak vysoká může být vaše půjčka pro každého

Půjčka pro každého není žádná legrace a tak by jste si měli důkladně spočítat kolik si můžete dovolit pravidelně splácet. Dejte tedy do kupy vaše příjmy a výdaje a hned uvidíte jak na tom finančně jste. Opoždění splácení této půjčky se vám může hodně prodražit, protože tyto půjčky často obsahuje velmi tvrdé sankční poplatky při problémech se splácením.

Prověřte si pořádně nebankovní společnost

Půjčka pro každého patří určitě mezi ty více rizikové půjčky a tak je důležité důkladně prověřit nebankovní společnost, kterou jste si vybrali. Ptejte se přátel, hledejte reference na internetu. Dejte si pozor na PR články, které jsou plné PR žvástů ale skutečnost je jinačí.

Vždy si přečtěte celou písemnou smlouvu o vaší půjčce či úvěru ! Určitě se vám to bohatě vyplatí.