Rychlá půjčka bez registru  je půjčka, kterou poskytují nebankovní společnosti a soukromé osoby. Rychlá půjčka bez registru je poskytována velmi rychle a při této půjčce není vůbec prověřován registr dlužníků. Bankovní ani nebankovní registr dlužníků.

Bankovní a nebankovní registr dlužníků

Registry dlužníků si žřídily finanční instituace za tím účelem, aby mohli prověřovat jestli jejich budoucí klienti v pořádku splácely své předchozí úvěry či půjčky a hypotéky. V registru dlužníků jsou veškeré záznamy a informace o vašich předchozích úvěrech a půjčkách. Problém je až ve chvíli, kdy se opozdíte s několik splátkami a dostanete se do negativní části registru dlužníků. Pak vám může vznikout problém a banky už vám nebudou ochotné poskytnout žádný bankovní úvěr či půjčku.

Rychlá půjčka bez registru – žádost přes internet

Internet se stává stále přirozenější součástí našeho života. Nakupujeme v internetových obchodech, platíme složenky v internetovém bankovnictví a i o půjčky jde dnes zažádat jednodušše přes internet, případně přes telefon. U internetové žádosti stačí najít webové stránky, vámi vybrané nebankovní společnosti. Tam si najděte žádost o rychlou půjčku bez registru. Formulář pravdivě vyplňte a odešlete ho do ústředí nebankovní společnosti.

Rychlá půjčka bez registru jsou vypláceny v hotovosti

Rychlá půjčka bez registru je hodně rychlá a většinou je poskytována již do 24 hodin. Aby byly půjčky opravdu tak rychlé, tak musejí být peníze z této půjčky vypláceny v hotovosti. Bankovní převod přeci jen může trvat až 3 dny. Tyto půjčky jsou tedy vypláceny v hotovosti, aby se neztrácela ani minuta a vy mohli peníze rychle začít používat.

Rychlá půjčka bez registru a její přednosti

Rychlá půjčka bez registru má hlavně tyto přednosti a výhody:

  • peníze máte v ruce již do 24 hodin
  • není prověřován registr dlužníků
  • o tuto půjčku si můžete zažádat přes internet nebo pomocí telefonu.